Promootor: Mayweatheril on raha otsas ja ta anub matši Nurmagomedoviga

 (25)
Floyd Mayweather juunior.
Floyd Mayweather juunior.Foto: Mark J. Terrill, AP/Scanpix

MMA-tähe Habib Nurmagomedovi promootor Ali Abdelaziz asus mõnitama poksilegend Floyd Mayweather juuniorit. Abdelazizi sõnul on rahamägedega uhkeldav Mayweather tegelikult finantsilises kitsikuses.

„Tal on raha otsa lõppemas. Tänase päevani anub ta meilt matši Habibiga. Ta anub!“ teatas Abdelaziz väljaandele TMZ Sport.

Mayweatheri suurimad palgapäevad olid 2015. ja 2017. aastal, kui ta läks poksiringis vastamisi vastavalt Manny Pacquiao ja Conor McGregoriga. Mayweather võitis mõlemad duellid ja mõlemal juhul pistis ta taskusse summa, mis oli üle 150 miljoni USA dollari.

„Iga nädal pöördub minu poole mõni Floydile lähedal seisev isik, kes teeb ettepaneku matšiks Habibiga. Praegu ei ole me sellest huvitatud,“ teatas Nurmagomedovi promootor.

Päris otsas Mayweatheri rahalised vahendid siiski ei ole. Alles kuu alguses poseeris ta Instagramis uhkelt kahe miljoni USA dollari väärtuses rahapakkidega.

Nurmagomedov on samal ajal ringi tulemas UFC 242 võitlusõhtul 7. septembril Abu Dhabis. Kergkaalu tiitlimatšis on Venemaa sportlase vastaseks Dustin Poirier, kelle käes on antud kaalukategooria vahetiitel.