Peagi võib näha Mayweather vs McGregor suurmatši naiste versiooni

 (2)
Cecilia Brækhusi (vasakul) on üritanud võistluse eelsel kaalumisel muuhulgas Mikaela Laureni poolt ka suudlusega üllatada, kuid seni on Norra poksiäss tunnistanud ikka ainult võite.
Cecilia Brækhusi (vasakul) on üritanud võistluse eelsel kaalumisel muuhulgas Mikaela Laureni poolt ka suudlusega üllatada, kuid seni on Norra poksiäss tunnistanud ikka ainult võite.Foto: NTB SCANPIX, Reuters/Scanpix

Mullu augustis kohtusid poksiringis MMA-täht Conor McGregor ning läbi aegade kõige rikkam poksija Floyd Mayweather juunior. Duelli võitis lõpuks Mayweather, kuid suurt raha teenisid mõlemad mehed. Nüüd ollakse sarnast duelli planeerimas naiste konkurentsis.

Naiste seas on vabavõitlussarjas UFC praegu ehk suurimaks staariks brasiillanna Cris Cyborg, kes alistas viimati sulgkaalu tiitlimatšis Holly Holmi. Profikarjääri jooksul on Cyborg teeninud 19 võitu ja saanud ainult ühe kaotuse.

Viimaste teadete kohaselt oleks Cyborg valmis poksiringis kohtuma kuulsaima naispoksija Cecilia Brækhusiga. Kolumbia päritolu Norra poksiäss on profina pidanud 32 matši ning need kõik ka võitnud.

UFC sarja boss Dana White tunnistas aga Norra ajalehele VG, et tema ei tahaks Cyborgi poksiringis näha. “Ma ei sooviks seda poksimatši näha. Tahaksin, et Cyborg võitleks MMA-ringis Amanda Nunesiga. Olen rääkinud, et tahan tegeleda rohkem poksiga, kuid ma ei taha näha poksijate ja MMA-võitlejate vastasseise.“

Nagu ajalugu mäletab, siis oli just White üks peamisi organiseerijaid, kes viis läbi McGregori ja Mayweatheri poksiduelli. Brækhus tunnistas VG-le, et ta pidas hiljuti Las Vegases White'iga ka läbirääkimisi ning ühtegi võimalust ta praegu ei välistanud.

Thank you! @supremeboxing 🙌🎉 #boxing #allthebelts #firstlady

A post shared by First Lady Cecilia Braekhus (@ceciliabraekhus) on Dec 31, 2017 at 3:07am PST