Nurmagomedovi käest koslepi saanud McGregori sõbral tuvastati peapõrutus

 (20)
Dillon Danis ja Conor McGregor.
Dillon Danis ja Conor McGregor.Foto: dillondanis/Instagram

Vaikselt tulevad aina enam avalikkuse ette ka MMA-staaride Conor McGregori ja Khabib Nurmagomedovi sõbrad, kes lasid nädalavahetuse matši järel samuti rusikad käiku.

Esmalt uhkustasid sotsiaalmeedias kaks Nurmagomedovi lähikondlast, kes said ringis McGregoriga jõudu katsuda. Nüüd kirjutab USA väljaanne TMZ, et Nurmagomedoviga ringi ääres võidelnud McGregori sõber Dillon Danis sai kakluse tagajärjel peapõrutuse.

Võidu järel ringist välja tormanud Nurmagomedovi sihtmärgiks oligi Danis, kes väidetavalt hüüdis Dagestanist pärit võitlejale solvavaid kommentaare. Seniste spekulatsioonide kohaselt olevat Danis Nurmagomedovit nimetanud kuradi moslemist pealekaebajaks. McGregori leeri teatel midagi säärast aga ei olnud.

Nädalavahetuse matši järel läksid kõik osapooled aga Las Vegase ööklubidesse end tuulutama ja seal kohtus Danis teise MMA-võitleja Brian Ortegaga ning puistas seejärel konkurendile südant.

“Ta võttis olukorda rahulikult. Ta ei rääkinud eriti palju. Tema sõnade kohaselt hakkasid teised rusikatega vehkima ja seejärel andis ka tema kuuma. Danise üks silm oli üsna paistes. Ta ütles, et sai kakluse tagajärjel peapõrutuse,“ rääkis Ortega.