Nurmagomedov UFC presidendile: sul vedas, et ma su autot ära ei lõhkunud

 (19)
Nurmagomedov UFC presidendile: sul vedas, et ma su autot ära ei lõhkunud
Foto: Instagram

Laupäeva õhtul Las Vegases oma kergkaalu tiitlivööd kaitsnud Khabib Nurmagomedov postitas eile Instagrami pildi, mille kirjelduses oli eraldi sõnum UFC vabavõitlussarja presidendile Dana White'ile.

"Dana White, oled õnnelik mees, et sa mulle vöö andsid, vastasel korral oleksin ma su auto sodiks teinud. Ma tean, kus sa pargid," kirjutas Nurmagomedov, poseerimas White'i BMW najal.

Dagestani võitleja viitas sellele, et pidi pärast Conor McGregori alistamist Las Vegases ringist lahkuma tiitlivööta, kuna White'i sõnul oleks publik läinud pööraseks, kui nad keset tekkinud mürglit vöö välja oleks toonud. Nurmagomedov sai oma tiitlivöö tagantjärele riietusruumis.

Las Vegase Octagoni spordiareenil puhkes kaos kohe pärast Nurmagomedovi nokauti. Venelane hüppas üle puuri ja tormas kallale McGregori taustajõududele. Nurmagomedovi enda tiimi liikmed tungisid omavoliliselt puuri ja hakkasid tümitama McGregorit. Kui turvamehed olid olukorra kontrolli alla saanud, eskorditi võitlejad politseinike abiga riietusruumidesse. Võitja kuulutati välja, kui mehi enam saalis polnud.