Nurmagomedov teab, et McGregor kuulutas karjääri lõppenuks suure rahaahnuse tõttu


Conor McGregor.
Conor McGregor.Foto: Brian Lawless, PA Wire/PA Images/Scanpix

Alles hiljuti teatas MMA-superstaar Conor McGregor, et tema võitlused UFC-ringis on võideldud. Samas tegi mees 2016. aastal samasuguse teate ning võttis selle peagi tagasi. Ka praegu usuvad paljud, et 30-aastasel McGregoril tegevusel on suurem tagamõte.

Koheselt pärast McGregori teadet hakkasid ringi liikuma spekulatsioonid, et iirlane soovib lihtsalt survestada UFC-sarja bossi Dana White'i. Väidetavalt soovib McGregor saada UFC üheks osanikuks.

"Ma arvan, et on teatud asjad, mida Conor tahab ja ta soovib neid näost-näkku arutada. Ilmselt kohtume temaga paari nädala jooksul ja räägime asjad selgeks," sõnas White Klas-TV-le.

Venemaal kohaliku ajakirjandusega vesteldes paiskas Khabib Nurmagomedov aga otse välja, milles asi. „McGregor ei suutnud UFC-ga kokkuleppele jõuda. McGregor tahab UFC-s nüüd tekitada tunde, et nad kaotasid ta ja lisaks kaotavad nad sellega kõvasti raha. Ma arvan, et tema karjäär ei ole läbi,“ sõnas Nurmagomedov, kes suutis eelmise aasta kergkaalu tiitlimatšis McGregori alistada.

McGregor on UFC võitlussarjas kõige populaarsem võitleja ja tema matšidega teenib UFC ka kõige suuremaid summasid. Nii leiab ka iirlane, et tal on õigus osale liiga kasumist.