Nurmagomedov mõnitas McGregori ajaloolist saavutust: ta on ainus, kes oskab nii palju alistusvõtetega kaotada

 (23)
Nate Diaz alistusvõttega Conor McGregorit seljatamas.
Nate Diaz alistusvõttega Conor McGregorit seljatamas.Foto: Rey Del Rio, AFP/Scanpix

Conor McGregor alistas 18. jaanuaril Las Vegases UFC-s kergkeskkaalus tehnilise nokaudiga Donald Cerrone. Seejärel teatas McGregor uhkelt, et ta on UFC-s ainus võitleja, kes suutnud kolmes erinevas kaalukategoorias vastase nokauteerida. Nüüd tõi iirlase suur rivaal Habib Nurmagomedov välja, et McGregor on teinud ka negatiivset ajalugu.

McGregor on aastate jooksul lisaks kergkeskkaalule võidelnud ka sulg- ning kergkaalus. Nagu Nurmagomedov nüüd viitas, siis McGregor on kõikides nendes kaalukategooriates pidanud ka kaotuse vastu võtma. Seejuures on ta kaotanud alati alistusvõttega.

Sulgkaalus jäi McGregor alistusvõttega alla Joseph Duffyle. Kergkaalus juhtus sama matšis Nurmagomedoviga ning kergkeskkaalus on ta niimoodi kaotanud Nate Diazele.

Nurmagomedov tuleb taas ringi 18. aprillil, kui ta läheb UFC 249 peamatšis vastamisi Tony Fergusoniga. Mängus on ka kergkaalu meistrivöö. McGregori järgmist matši ei ole veel välja kuulutatud, kuid spekulatsioonide kohaselt võib ta järgmisena kohtuda just Nurmagomedovi ja Fergusoni vahelise duelli võitjaga.