McGregor lennutas Iirimaalt 30 kantpead USA-sse, et anda õppetund tema sõbrale kõrvakiilu andnud venelasele

 (71)
Conor McGregor.
Conor McGregor.Foto: STEVE MARCUS, Reuters/Scanpix

Lõppeval nädalal on spordimaailmas üheks kuumemaks nimeks olnud iirlasest vabavõitleja Conor McGregor, kes korraldes neljapäevasel UFC meediapäeval korraliku märuli. Nagu juba kohe selgus, siis McGregor ründas Venemaa MMA-ässa Khabib Nurmagomedovit, kuna viimasel oli tekkinud vastasseis McGregori sõbra Artjom Loboviga.

TMZ kirjutab, et Lobovi ja Nurmagomedovi vastasseis oli toimunud teisipäeval, kui Nurmagomedov ja tema tiimi liikmed piirasid Lobovi ümber ning andsid McGregori heale sõbrale ja treeningpartnerile kõrvakiilu.

McGregor olevat selle peale läinud endast välja ning kogunud Iirimaalt kokku 30 jõmmi, kellega lennati üheskoos New Yorki, et kord taas majja lüüa. Nagu hilisematelt videotelt näha, siis põhiliselt tegeles arvete klaarimisega McGregor, kes ründas UFC meediapäeval bussi, milles Nurmagomedov istus.

Lõpuks said rünnaku tagajärjel klaasikildudega viga samuti bussis istunud Michael Chiesa ja Ray Borg. McGregor andis end ise aga vahi alla, kust ta vabanes 50 000 USA dollari suuruse kautsjoni maksmisel.

Kohus McGregori üle algab 14. juunil ning maksimaalselt ähvardab teda 11 aasta pikkune vangistus.