Mayweatherile selgelt alla jäänud Jaapani kikkpoksija vastas McGregori väljakutsele

 (14)
Mayweatherile selgelt alla jäänud Jaapani kikkpoksija vastas McGregori väljakutsele
Floyd Mayweather vs Tenshin NasukawaFoto: :TOSHIFUMI KITAMURA, AFP

Lõppenud aasta viimasel päeval poksiringis Floyd Mayweatherile kõigest 139 sekundiga alla jäänud jaapanlasest kikkpoksija Tenshin Nasukawa vastas iirlasest vabavõitleja Conor McGregori väljakutsele.

Conor McGregor avaldas hiljuti sotsiaalmeedias, et sooviks samuti kohtuda Nasukawaga. "Soovin minna Tokyosse ja võidelda Tenshin Nasukawaga MMA näidismatšis. Palun väga, et see toimuks enne suve."

Nasukawa vastas omakorda, et on McGregori pakkumisest vägagi huvitatud. "Lugupeetud härra McGregor! Aitäh, et mäletate minu nime," sõnas jaapanlane. "Mul on au, et te üldse kaaluksite minuga võitlemist. 58 kg kaalulimiit ning kikkpoksi reeglid on minu tingimused, et saaksime ringis kohtuda."

Nasukawa on oma kikkpoksi karjääri jooksul pidanud 28 kohtumist, millest kõik on ta ka võitnud. Nendest 22 on tulnud nokaudiga. Lisaks on jaapanlane pidanud neli MMA matši, mis on samuti kõik võidukalt lõppenud.

30-aastane iirlane on pidanud karjääri jooksul 25 MMA matši, millest on ta võitnud 21. Ta on pidanud ka ühe poksimatsi, kohtudes Floyd Mayweatheriga, kellele ta alla jäi.