Mayweather võttis Nurmagomedovi väljakutse vastu: tooge tšekiraamat välja!

 (23)
Mayweather võttis Nurmagomedovi väljakutse vastu: tooge tšekiraamat välja!
Floyd Mayweather juunior.Foto: REUTERS/SCANPIX

Hiljuti kõmulise UFC tiitlimatši võitnud Habin Nurmagomedov esitas pühapäeval väljakutse 41-aastasele poksijale Floyd Mayweather juuniorile. Ameeriklane ei lasknud vastusel kaua oodata.

Nurmagomedov kutsus Mayweatheri välja Instagrami videos, öeldes: "Läki, Floyd, me peame nüüd kaklema! Džunglis on ainult üks kuningas."

Mayweather, kes 2017. aasta augustis alistas Nurmagomedovile tiitlimatšis kaotanud Conor McGregori poksiringis, vastas: "CBS, Showtime ja MGM Grand, tooge tšekiraamat välja!"

Nurmagomedovit ja Mayweatherit ühendab fakt, et kumbki pole oma karjääris veel kaotust tunnistama pidanud. Mayweatheri saldo on 50-0, Nurmagomedovil 27-0.

"Loomulikult olen kuningas mina, kuna ta ei suutnud McGregorit kukutada, kuid mina tegin seda kergesti," ütles Nurmagomedov veel. Mayweather võitis McGregorit tehnilise nokaudiga, Nurmagomedovil on suure suuga iirlase vastu näidata puhtakujuline kägistusvõttega alistamine.

Mayweather, kes pärast McGregori matši enam ringi naasnud pole, on öelnud, et tuleb "pensionilt" tagasi vaid kordusmatšiks Manny Pacquiaoga, mis peaks toimuma veel selle aasta lõpus.