Mayweather võttis McGregori kohta sõna: väljaspool ringi tuleks käituda džentelmenina

 (6)
Conor McGregori ja Floyd Mayweatheri matš
Conor McGregori ja Floyd Mayweatheri matšFoto: Mark J. Rebilas, USA Today Sports

Endine poksikuulsus Floyd Mayweather Jr. võttis sõna eelmisel nädalal New Yorgis skandaali põhjustanud Conor McGregori kohta, teatades, et väljaspool võitlusringi peaks sportlased käituma džentelmenidena.

Keevaline McGregor ründas eelmisel neljapäeval vabavõitlussarja UFC meediapäeval bussi, kus viibisid mitmed vabavõitlejad. Bussi aknad puruks peksnud iirlane vahistati, kuid lasti reedel 50 000 USA dollari suuruse kautsjoni vastu vabadusse.

Eelmise aasta augustis poksiringis McGregori alistanud Mayweatheri arvates ületas iirlane hea maitse piiri. "Ma arvan, et kui sa oled saavutanud sellise kõrge staatuse, siis tuleks end ka stiilselt üleval pidada. Maailm armastas meie võitlust, kui me matši välja müüsime ja ringis kohtusime, kuid väljaspool ringi tuleks jääda džentelmeniks," kommenteeris 41-aastane ameeriklane.

Oma võimaliku vabavõitluse karjääri kohta ütles Mayweather, et ta tuleb ringi tagasi siis, kui talle makstakse piisavalt kopsakas summa. "Raha peab olema õige. Otse öeldes peab see summa olema hullumeelne," märkis ameeriklane, kes võitis poksiringis kõik oma 50 matši.