Markko Moisari vastane Duel 1 Fighti peamatšis muutus


Markko Moisar
Markko MoisarFoto: Eero Vabamägi

Tartus 14. aprillil toimuv Duel 1 Fighti õhtu pealahing muutus serblase Aleksander Konovalovi raske vigastuse tõttu. See aga ei tee Markko Moisari elu lihtsamaks, sest tema uueks vastaseks saab mitmete tiitlitega pärjatud valgevenelane Maksim Petkevich.

Maksim Petkevich on Valgevenest pärit 21-aastane võitleja, kelle eesmärgiks on saada maailma parimaks võitlejaks. Noore võitleja treener Mihhail Stepanov on noormehe plaanis veendunud. “Kui inimene ei koge hirmu, siis ta saavutab palju,” ütles Stepanov.

Petkevich on kokku pidanud 15 lahingut, millest võitnud 12 ja kaotanud kolm. Võitleja on Valgevene kaheksakordne Muay Thai tšempion, lisaks on ta võitnud Euroopa tšempioni tiitli kolmel aastal ja möödunud aastal purustas ta EM Legend turniiril Hiinas valitseva meistri.

Petkevichi vastu astub Eesti üks parimaid võitlejaid Markko Moisar. Eestlase jaoks vastase muutumine probleeme ei tekita. “Otseselt ei mõjuta. Gameplani ei muuda. Ma teen oma tööd, kiirusega üritan vastase eksima panna ja siis lähen edasi,” kirjeldas ta.

Duel 1 Fight Series toimub esmakordselt 14. aprillil Tartu A. Le Coq spordihoones. Piletid on juba müügil Piletilevis.