KARMID KAADRID | UFC-s tehti ajalugu, hirmuäratavalt palju hoope pähe saanud kaotaja nägu ei tundnud matši järel enam ära

 (15)
KARMID KAADRID | UFC-s tehti ajalugu, hirmuäratavalt palju hoope pähe saanud kaotaja nägu ei tundnud matši järel enam ära
Vasakult: Amanda Nunes ja Felicia SpencerUSA Today Sports / Scanpix

Eesti aja järgi ööl vastu pühapäeva Las Vegases toimunud võitlusõhtu üheks tähtsaimaks kohtumiseks oli sulgkaalu MM-tiitli matš brasiillanna Amanda Nunesi ja kanadalanna Felicia Spenceri vahel. Kohtunike häältega teenis kindla võidu Nunes.

Nunes tegi ühtlasi ajalugu, kui temast sai esimene vabavõitleja, kes hoiab üheaegselt kahes erinevas kaaluklassis tiitlit ning suutnud mõlemat juba ka kaitsta. Nimelt on Nunes lisaks sulgkaalule ka kääbuskaalu UFC meister.

Nunes haaras matšis koheselt kontrolli enda kätte ning ei jätnud Spencerile suurt lootustki. Kuigi kanadalanna oli viiendaks raundiks saanud juba 76 hoopi pähe ning tema nägu oli verd ja muhke täis, ei visanud tema tiim rätikut puuri ning kohtumine jätkus. Kanadalanna pidaski lõpuks Nunesi löögilaviini vastu kõik viis raundi ning matši võitja selgus kohtunike hääletuse järel, mis üllatust ei pakkunud. Kindla võidu teenis Nunes.

"Ma ei ole üllatunud, ta on väga tugev," tunnustas Nunes vastast. "Ütlesin seda kõikides varasemates intervjuudes, et Spencer on väga karm ning mul läheb tema vastu vaja viit raundi. Pidin olema terav nagu katkus."