Karjääri lõpetanud Conor McGregor õrritas fänne ja vihjas tagasitulekule


Karjääri lõpetanud Conor McGregor õrritas fänne ja vihjas tagasitulekule
Conor McGregorREUTERS/Mike Blake

Juuni alguses teatas vabavõitlussarja UFC superstaar Conor McGregor, et on otsustanud karjääri lõpetada. Nüüd vihjas iirlane, et tema võitlused sarjas ei pruugi veel läbi olla.

"Hei, sõbrad, olen otsustanud vabavõitlusest loobuda," kuulutas 31-aastane McGregor juunis. "Tänan teid kõiki hämmastavate mälestuste eest. Milline vägev sõit see on olnud!"

Kuna tegu oli juba kolmanda korraga, mil McGregor sellisest otsusest teatanud, kahtlevad spordimaailmas paljud iirlase otsuse tõsiduses. Nüüd õrritas ka McGregor ise poolehoidjaid, kui meenutas sotsiaalmeedias nelja aasta tagust korduskohtumist ameeriklase Nate Diaziga, kus iirlasel õnnestus revanš võtta.

"Täna 4 aastat tagasi! Ootan lava taga oma võitluselu üht suurimat vastasseisu," kirjutas McGregor nelja aasta taguse pildi juurde. "McGregor/Diaz II. Võib-olla on neid rohkem tulemas..."

McGregor on endine sulg- ja kergkaalu maailmameister. Ta on 26-st MMA matšist võitnud 22 (neist 19 nokaudiga). Viimati käis iirlane ringis tänavu jaanuaris, kui alistas kõigest 40 sekundiga ameeriklase Donald Cerrone.