FOTOD | UFC-st kinga saanud võitlejad tagusid teineteist paljaste rusikatega veriseks. McGregor kiitis venelasest sõpra

 (11)
Artjom Lobov pärast võitlust Jason Knightiga.
Artjom Lobov pärast võitlust Jason Knightiga.Foto: rushammer/Instagram

Kui mehed tahavad omavahel võidelda, siis selleks leiab alati mooduse. Hiljuti said vabavõitlussarjast UFC kinga nii Artjom Lobov kui ka Jason Knight. Nüüd otsustasid mehed, et omavahel saab kakelda ka nii, et ühtegi kinnast kätte ei panda. Verd lendab niimoodi ju tunduvalt rohkem.

Conor McGregori hea sõbra Lobovi saldoks UFC-s jäi kaks võitu ja viis kaotust. Knight kaotas UFC lepingu olukorras, kus ta jäi järjest alla neljale vastasele.

Nüüd tulid mehed ringi võitlussarjas Bare Knuckle FC ehk tegemist on võitlussarjaga, kus kindaid ei kasutata. Palju vastuolusid tekitanud liiga loodi eelmisel aastal ning nad on oma hõlma alla võtnud mitmed endised UFC-võitlejad.

Kahe endise UFC-võitleja duellis jäi seekord peale Lobov. Venelast asus koheselt kiitma ka McGregor.

„Tõeline loom! Olen sinu üle uhke. Imeline võitlus,“ kiitis McGregor Twitteris ning lisas, et venelane väärib kindlasti tulevikus suurt ja mahlakat lepingut.

„See võis karm välja näha, kuid Artjom pakkus mulle võitluse, mida ma alati olen tahtnud proovida. Austan sind väga. Edu tulevikuks,“ kirjutas korraliku koslepi saanud Knight.

Mõlemad mehed jagasid sotsiaalmeedias enda versitest nägudest ka fotosid.

View this post on Instagram

Im back !!

A post shared by Jason Knight (@jtkthekid) on