FOTOD: Tseiko ja Smoldarev olid Nr 1 Fight Show`l võidukad

 (153)
Nr 1 Fight Show MMA võitlusõhtu, Alik Tseiko
Nr 1 Fight Show MMA võitlusõhtu, Alik TseikoFoto: Madis Veltman

Tondiraba jäähallis toimunud Number ONE Fight Showl näitasid head minekut Eesti MMA sportlased Denis Smoldarev ja Alik Tseiko.

Tseiko tegi matši väga kogenud hispaanlase Manuel Garciaga, kelle kontol on üle neljakümne matši. Alikul õnnestus esimeses raundis maas hispaanlase jalgadest mööduda ja küljelt kägistusega alistada, kirjutab raskesport.ee.

Õhtu peamatšis kohtus Denis Smoldarev Chaban Ka'ga Prantsusmaalt. Smoldarev maadles igas raundis Ka enda alla ja võttis löökidega kindla otsuse, võites kõik raundid.

MMA matšid peeti M-1 liiga reeglite järgi, kus punkte annavad vaid heited ja tugevalt tabanud löögid, püsti- ja maasmaadluse positsioonivõitlust, aktiivsust ning ringi kontrolli punktikohtunikud ei hinda.

Smoldarevi järgmiseks matšiks on M-1 tiitlimatš tšempioni Marcin Tybura vastu. Eelmises jõukatsumises tuli Smoldarevil poolaka kägistusele alistuda.

Võistluse algus viibis paarkümmend minutit, sest kõik VIP-kutsetega pealtvaatajad ei pääsenud õigeks ajaks halli.

"Kui tavapileti ostjad saavad viivituseta sisse, siis VIP järjekorras on täielik seisak ja "väga olulised inimesed" seisavad juba 20 minutit vihma käes sabas. VIP piletiga tavasissepääsust sisse tahtvad inimesed saadetakse tagasi õue," teatas Delfi fotograaf.