FOTOD: Tartus kohtusid ringis amatöörvõitlejad


FOTOD: Tartus kohtusid ringis amatöörvõitlejad
Foto:mma.ee

Laupäeval toimus Taartus Eesti sportliku vabavõitluse liiga Raju päevane amatöörüritus. Ligi viiesaja pealtvaataja ees peeti maha 13 matši, millest võtsid osa Eesti ja Soome võitlussportlased.

Amatöörürituse peamatšis läksid vastamisi Rakvere sportlane Mikk Vainula ja Pärnu võistleja Markus Urban. Matši võitis Markus Urban, kes alistas Vainula II raundis käelukuga.

Ülejäänud matšitulemused on järgnevad:

1. C -61,2 (1. turniir) Sten Saaremäe (Võimla, Tartu) vs Mairon Tähe (Võimla, Tartu)
VÕITJA: Mairon Tähe (Võimla, Tartu) alistusega (tagantkägistus) III raundis (2:38)
2. C -70,3 (2. turniir) Ragnar Niine (3D Treening, Tallinn) vs Mati Tähe (Võimla, Tartu)
VÕITJA: Mati Tähe (Võimla, Tartu) kohtunike otsusega (ühehäälne)
3. C -70,3 (2. turniir) Kaspar Kallas (Vabavõitlus Kuressaare) vs Kaido Karula (Võimla, Tartu)
VÕITJA: Kaido Karula (Võimla, Tallinn) alistusega (käelukk) I raundis (2:45)
4. C -83,9 (3. turniir) Sten Anslan (Võimla, Tartu) vs Rait Raidla (MMAces, Pärnu)
VÕITJA: Sten Anslan (Võimla, Tartu) alistusega (tagantkägistus) I raundis (1:53)
5. C -65,8 Tõnis Maipuu (Vabavõitlus Kuressaare) vs Toni Pohjola (Soome, Sisu Gym)
VÕITJA: Toni Pohjola (Sisu Gym, Soome) alistusega (giljotiin) I raundis (1:40)
6. C -70,3 Harri Ots (Fight Club Pankration, Pärnu) vs Artjom Zaitsenko (Vabavõitlus Kuressaare)
VÕITJA: Viik (kohtunike enamuse otsus)
7. C -70,3 Janne Kuusela (Soome, Sisu Gym) vs Jaak Rudov (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Viik (kohtunike enamuse otsus)
8. C -77,1 Märten Nurm (Vabavõitlus Kuressaare) vs Timo Tuuling (Rakvere)
VÕITJA: Märten Nurm (Vabavõitlus Kuressaare) alistusega (käelukk) II raundis (2:25)
9. C -83,9 Kaspar Kraav (Võimla, Tartu) vs Siim Salep (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Kaspar Kraav (Võimla, Tartu) kohtunike otsusega (ühehäälne)
10. C -61,2 (1. turniir) Mairon Tähe vs Ilja Lilitškin (Team Torro, Tartu)
VÕITJA: Mairon Tähe alistusega (käelukk) II raundis (2:19)
11. C -70,3 (2. turniir) Mati Tähe vs Kaido Karula
VÕITJA: Mati Tähe alistusega (tagantkägistus) I raundis (2:48)
12. C -83,9 (3. turniir) Sten Anslan vs Silver Naarits (MMAces, Pärnu)
VÕITJA: Sten Anslan kohtunike otsusega (ühehäälne)