FOTOD | Saa tuttavaks UFC ringitüdrukuga, kes täna öösel üksinda spordisõprade südamed tuksumas pidi hoidma!

 (5)
FOTOD | Saa tuttavaks UFC ringitüdrukuga, kes täna öösel üksinda spordisõprade südamed tuksumas pidi hoidma!
Brittney Palmer viibis 2018. aastal ka UFC kõigi aegade suurima matši Nurmagomedov vs McGregor kaalumisel.Foto: AFP/SCANPIX

Poksis ja vabavõitluses näeb tavaliselt ringis raundide numbreid teadvustamas vähemalt kolme ringitüdrukut, kuid Eesti aja järgi täna varahommikul Floridas toimunud UFC võitlusõhtul oli ametis ainult üks naisterahvas.

Rohkem ringitüdrukuid ei palgatud eriolukorra reeglite tõttu ning seepärast, et publikut Jacksonville'i spordisaalis lihtsalt polnud. Selsamal põhjusel ei teinud ta ka oma tabloodega areenil täisringe nagu tavaliselt, vaid ilmus lavale vaid niikauaks, kui see teleülekande jaoks vajalik oli.32-aastame Brittney Palmer, kes on seda tööd juba pea kümme aastat teinud, postitas UFC 249 võitlusõhtu ajal sotsiaalmeediasse mitmeid pilte ning suhtles fännidega. Üks fännidest soovitas tal praegust olukorda silmas pidades õhusuudluste jagamine lõpetada ning piirduda vaid käeliste žestidega. "Hea mõte!" vastas Palmer ning tegigi järgmine kord kaamera ees kätega südame kuju.


Portaali Sportekz andmetel on Palmer üks enimteenivamaid UFC ringitüdrukuid, kelle eelmise aasta ühe matši tasu oli 1000 dollarit, terve võitlusõhtu hind 5000 ja aastane sissetulek 30 000. Nende summade sisse pole arvestatud modellitööd, mida Palmer veel lisaks teeb.