FOTOD: Ott Remmer rikkus Rakvere võitlusässade rõõmupeo

 (5)
Ott Remmer ründamas Sergei Makejevit
Ott Remmer ründamas Sergei MakejevitFoto: Aleksandr Abrosimov

Laupäeval Rakvere spordihallis toimunud Lääne-Virumaa ajaloo esimest suurejoonelist võitlusspordiüritust Yakuza Fight käis vaatamas täismaja publikut.

Õhtu suurima tähelepanu pälvis nelja mehe K-1 turniir, kus lõid kaasa ka kaks kohalikku võitlusässa Sergei Makejev ning Taur Guitor.

Kui publik ootas kohalike meeste finaali, siis Tartust pärit taipoksi valitsev Eesti meister Remmer nii ei arvanud. Kõigepealt alistas Remmer poolfinaalis Makejevi ning seejärel finaalis Guitori.

MMA ehk vabavõitluse üks Eesti tuntumatest Alik Tseiko astus ürituse peamatšis ringi K-1 reeglite järgi duellis Hendrik Themasi vastu ning pidi alla vanduma. Matš kestis kuni teise raundini, mil Themas Tseikot karmilt vasaku käehaagiga tabas ja mehe otse ringipõrandale saatis.

"Täname sportlasi, kes andsid endast 110 protsenti ja näitasid võimsaid esitusi. Täname samuti publikut, kes tuli kohale, täitis kõikvõimalikud kohad ning elas vägevalt kaasa!" oli korraldaja Jakov Peterson tänulik. "Täname ka ürituse toetajaid ja koostööpartnereid, tänu kellele see suurepärane üritus toimuda sai!"

Vaata pildigaleriid.