FOTOD: Maksim Vorovski pani Number One Fight Show'le vägeva punkti, Mirkko Moisar nokauteeriti esimeses raundis

 (26)

Tondiraba jäähallis toimunud võitlusspordiüritusel Number One Fight Show'l nähti seitsmes matšis nelja nokauti. Peamatšis tegi Maksim Vorovski poolaka Stanislaw Zaniewskiga sotid selgeks vaid minuti ja 43 sekundiga.

Markko Moisar sai magusa revanši 2015. aasta kaotuse eest valgevenelaselt Azerbiev Muratilt. Mirkko Moisar lasi end esimeses raundis löögiga kuklasse üllatada valgevenelasel Maksim Spodarenkol. Teise järjestikuse kaotuse sai lisaraundis venelaselt Aleksei Dmitrievilt Hendrik Themas.

Karjääri teise profimatši pidanud Rain Karlson sai tehnilise nokaudiga võidu venelase Konstantin Perminovi üle. Esimeses raundis jättis vastase pikali ka Jan Beljajev.

Tänased tulemused:

1) Jan Beljajev nokauteeris esimeses raundis valgevenelase Ihar Kamkou.
2) Rain Karlson sai kolmanda raundi tehnilise nokaudiga võidu venelase Konstantin Perminovi üle
3) Venelane Aleksei Balõko alistas kohtunike ühehäälse otsusega soomlase Lauri Suomela.
4) Hendrik Themas kaotas lisaraundis venelasele Aleksei Dmitrievile.
5) Markko Moisar alistas kohtunike ühehäälse otsusega valgevenelase Azerbiev Murati.
6) Vadim Pahomov võitis kohtunike 2:1 häältega soomlast Jussi Santalahtit.
7) Valgevenelane Maksim Spodarenko nokauteeris esimeses raundis Mirkko Moisari
8) Maksim Vorovski nokauteeris esimeses raundis poolaka Stanislaw Zaniewski.

Seotud lood:

Number One Fight Show
Tõe huvides märgime ära, et viimane matš kestis vaid minut ja 43 sekundit.
Kolmandast enam ei tule! Kõik! Vorovski paneb üritusele vägeva punkti!
Vorovski saadab poolaka esimeses raundis nokdauni, aga matš jätkub.
Poolakas taas pikali! Tuleb ka sellest hoobist välja.
Moisar rääkis Delfile, et sai löögi kuklapiirkonda. Peab veel videost üle vaatama, mis täpsemalt juhtus. Ringis on juba õhtu peamatši kangelased Stanislaw Zaniewski ja Maxim Vorovski.
Mirkko on püsti. Jumal tänatud. Siit vist on haiglasse kontrolli minek.
Pilt on õnneks ees, mees on istuli.
Moisar nokauteeritakse esimeses raundis! Mirkko jääb tükiks ajaks pikali, arst on ringis.
Läks! Mirkko ringis istub täna Edvin-Erik Kibus.
Mirkko tuleb ringi ilma muusikata! Mis sõnumit see kandma peaks? Kiirelt kardina tagant välja ja otse ringi, ei mingit venitamist.
Ringi tulevad Maxim Spondarenko (Valgevene, 17 võitu, 3 KO, 9 kaotust) ja Mirkko Moisar (84 võitu, 15 KO, 22 kaotust).
Võitjaks kuulutatakse Vadim Pahomov. Kohtunikud päris ühel meelel ei olnud. Seega 2:1.
Auhinna annab üle Urmas Sõõrumaa isiklikult.
Käib kolmas raund. Pärast seda on veel jäänud Mirkko Moisari ja Max Vorovski matšid.
Teine raund alaku!
Esimene raund läbi. Pahomovil on vasak külg korralikult lilla. Soomlase jalalöögid on võimsad.
Ringis on valmis Vadim Pahomov (6 võitu, 3 KO, 1 kaotus) ja Eesti publikule hästi tuntud soomlane Jussi Santalahti (6 võitu, 3 KO, 1 kaotus).
Väike vahekokkuvõtte seni toimunust: 1) Jan Beljajev nokauteeris esimeses raundis valgevenelase Ihar Kamkou.2) Rain Karlson sai kolmanda raundi tehnilise nokaudiga võidu venelase Konstantin Perminovi üle3) Venelane Aleksei Balõko alistas kohtunike ühehäälse otsusega soomlase Lauri Suomela. 4) Hendrik Themas kaotas lisaraundis venelasele Aleksei Dmitrievile.5) Markko Moisar alistas kohtunike ühehäälse otsusega valgevenelase Azerbiev Murati
Kohtunike ühehäälse otsusega kuulutatakse võitjaks Markko Moisar! Magus revanš!
Kolmas raund läbi. Ootame kohtunike otsust.
Kaks raundi võideldud. Valgevenelane käis juba korra pikali.
Ringis on valmis Markko Moisar (35 võitu, 4 KO, 10 kaotust) ja valgevenelane Murat Azerbiev (6 võitu, 2 nokauti, 4 kaotust). Moisar noolib revanši 2015. aasta kaotuse eest.
Kohtunike ühehäälse otsusega kuulutatakse võitjaks Aleksei Dmitriev. Themas saab teise järjestikuse kaotuse.
Läbi. Venelase treeneritel on näpud püsti, nagu oleks tema võitja. Tõde selgub kohe...
Publikule see matš meeldib! Rahvas skandeerib "Hendrik, Hendrik!" Enne kui lisaraund algas, kummardas Themas tribüünidele.
Nii ongi! Lisaraund! https://g1.nh.ee/dgs/loader.php#id=195218
Kolmas raund läbi. Raundi lõpus jagas paremaid lööke ja pani publiku rohkem rõkkama Themas. Kuigi välistatud pole ka lisaraund.
Teine raund läbi. Themas lõi vastase korra nokdauni. Muidu üsna võrdne andmine.
Kohtunik korjab teises raundis maast hamba üles. Tundub, et venelase oma, tal on suu rohkem verisem.
Esimene raund kolmest läbi. Mõlemad mehed on veel jalgel. Venelane on olnud aktiivsem pool, Hendrik on päris valusaid lööke saanud sisse nii rusika kui ka põlvega.
Koefitsendid räägivad Themase kahjuks: Hendrik Themas - Aleksey Dmitriev : 2,00 – 1,72
Hendrik Themas:
Järgmne matš: Hendrik Themas (5 võitu, 4 KO, 3 kaotust) vs Aleksei Dmitriev (Venemaa, 2 võitu, 1 KO). Viimane matš Themasele Xplosionil midagi head mäletatavasti ei tähendanud. Themase nokauteeris seal lätlane Stas Makarenko: https://sport.delfi.ee/news/voitlussport/uudised/fotod-ja-videod-moisar-sai-xplosioni-juubeliuritusel-lisaraundiga-voidu-themas-nokauteeriti-parnu-purustaja-jatkas-taiuslikku-seeriat?id=77896358
Selle matši võitjatrofee annab üle Mihhail Kõlvart. Ühehäälse otsega kuulutatakse võitjaks Aleksei Balõko Venemaalt.
Järgmisena matš venelase Aleksei Balyko ja soomlase Lauri Suomela vahel. Soomlane teeb oma profidebüüdi, venelasel on kirjas üks võit ja kaotus.
Venelase treener viskab rätiku ringi. Matš läbi. Karlson võidab tehnilise nokaudiga.
Õigesti teeb, sest lööb kohe kolmanda raundi alguses ka ise Rainil nina veriseks.
Ringikohtunik raputab pead ja Karlson laiutab käsi, aga venelane soovib ikka edasi võidelda.
Teine raund läbi. Venelase nägu on nii verine, et ta enda ema ei tunneks ka teda enam ära. Arst käib muudkui vatte juurde toomas.
Arst puhastab venelase näo ja lubab matšil jätkuda. Karlson läheb paremsirgega kohe nokauti otsima.
Kohtunik peatab teises raundis matši meditsiiniliseks vaheajaks. Venelase nägu on põhjalikult sodi. Samal ajal võtab esireas oma koha sisse EOK president Urmas Sõõrumaa.
Esimene raund läbi. Raundi lõpus sai Rain ise ühe löögi vasakuga näkku ja raputas pead, aga muidu domineeris seda algust täielikult.
Väga passiivne ja nõrk vastane - kõik löögid lähevad kaitsest läbi. Külaline klohmitakse korralikult läbi.
Rain ei andnud mehele palju hingamisruumi - nii kui vastane püsti sai, lendas talle uuesti löökidega peale.
Karlson saadab juba esimeses raundis venelase pikali, aga too tõuseb.
Juba ongi ringi tulemas oma profikarjääri teist matši pidav Rain Karlson ja venelane Konstantin Perminov (3 kaotust). Betsafe'is on Karlson selge favoriit koefitsentidega 1.20 vs 4.00.
Nokaut esimeses raundis! Beljajev on võidumees. Mehed jõudsid maadelda vaid minut ja 51 sekundit.
Esimestena on ringis raskekaallased Jan Beljajev (Eesti, 2 võitu) ja Ihar Kamkou (Valgevene, 7 võitu, 3 KO, 4 kaotust).
Eesti hümni kandis ette Eesti kõige tugevama löögiga laulja Ott Lepland. Publik kuulas hiirvaikselt.
Ennetades juba lugejate küsimusi "Kust ülekannet näeb?", olgu öeldud, et otseülekannet üritusest keegi ei teegi. Ürituse partner on ETV+, aga nemad võtavad asja linti.
Õhtust, poksisõbrad! Soojendusmatšid Tondiraba hallis on lõppenud ja paarituhandepealine publik on põhimatšide ootuses. Tuletame need siinkohal veel korra meelde (järjekord altpoolt üles): Max Vorovski vs Stanisław ZaniewskiMirkko Moisar vs Max SpodarenkoMarkko Moisar vs Azerbiev MuratVadim Pahomov vs Jussi SantalahtiHendrik Themas vs Alexey DmitrievAlexey Balyko vs Lauri SuomelaRain Karlson vs Konstantin PerminovJan Beljajev vs Ihar Kamkou

Nagu Number One Fight Show puhul tavaks on saanud, astub taaskord ringi ka paljude poolt Eesti parimaks võitlejaks peetav Maxim Vorovski. Eelmisel üritusel kunagise neljakordse kikkpoksi maailmameistri alistanud Vorovski läheb seekord vastamisi äärmiselt võimsa poolaka Stanislav Zaniewskiga, kes karjääri jooksul nokauteerinud tervelt 27 vastast! Võite on poolakal kokku 45 ehk 13 võrra enam kui Vorovskil matše kokku. Kuid Vorovski omab hoolimata ülitugevatest ja kogenud vastastest äärmiselt kõrget võiduprotsenti (87,5%), olles kaotanud vaid kolmel korral.

Viimasel ajal pea igakuiselt võitlev Mirkko Moisar läheb vastamisi Number One Fight Show mitmekordse osavõtja, valgevenelase Maxim Spondarenkoga. Viimane on võrreldes Moisariga küll profikarjääri alguses, olles võitnud 17 ja kaotanud 9 matši, kuid on näidanud end äärmiselt südika võitlejana ning juba 107. matšile vastu astuv Moisar peab tema näol hakkama saama endast tervelt kuus sentimeetrit pikema võitlejaga.

Ringis saab üle pika aja näha ka Markko Moisarit, kes asub revanši püüdma mehe vastu, kes talle kaks aastat tagasi samal üritusel raske peahaava tekitas ning teda seeläbi võitis. LOE LÄHEMALT SIIT.

Viimased korrad publikule enda oskuseid näidanud Rustam Gurbanovi vastaseks on seekord lätlane Valeri Podojahin. Viimane on kohalikust võitlejast pidanud enam tervelt 13 matši, olles võitnud 18 ja kaotanud vaid 6 kohtumist, ja see annab aimu, et 7 võidu ja 4 kaotusega Gurbanov peab endast kõik andma.

Üritusel saab kaasa elada ka poksile, sest Eesti varasem mitmekordne raskekaalu meister Rain Karlson peab oma karjääri teise matši profiteel. Eelmisel Number One Fight Show'l debüüdi teinud ning riskantselt võidelnud Karlsoni vastaseks on seni veel võiduta idanaaber Kirill Podolianets.

Karmi võitlust saab kindlasti näha ka Vadim Pahomovi (4 võitu, 2 kaotust) ja soomlase Jussi "Hullu" Santalahti vahel (6 võitu, 1 kaotus). Ja ringi astub ka Hendrik Themas (5 võitu, 4 kaotust), kelle vastaseks on Aleksei Dimitriev 2 võitu, 0 kaotust).