FOTO | Figueiredo alistas UFC kergkaalu tiitlimatšis Benavidezi


FOTO | Figueiredo alistas UFC kergkaalu tiitlimatšis Benavidezi
Deivesion Figueiredo (punaste kinnastega)AFP/ jh

Brassiillane Deivesion Figueiredo alistas laupäeval Abu Dhabis peetud UFC kergkaalumatšis ameeriklase Joseph Benavidezi. Võitja selgus juba esimeses roundis.

32-aastane Figueiredo suutis Benavidezi lüüa kolm korda pikali enne, kui ta võttis ameeriklase kägistamisvõttesse. Matš kestis kokku aint neli minutit ja 48 sekundit.

“Ma olen see mees, keda kõik tahavad võita,” ütles Figueiredo.

Eelmainitud võitlus oleks pidanud toimuma juba eelmisel nädalal, kuid Figueiredo andis tollal positiivse koroonaproovi. Tema järgmised testid tulid tagasi negatiivsetena.

Kui ajakirjanikud küsisid, kas ta oleks soovinud võitluse edasilükkamist, vastas mees eitavalt. “Ma olen mees, kes ei anna iial alla. Ma pidin ületama need takistused, et jõuda siia. See oli miski, mis pidi toimuma,” rääkis ta.

Figueiredo ja Benavidezi jaoks oli tegu teise kohtumisega. Selle aasta veebruaris läksid nad vastamisi USA-s. Figueiredo võitis toona teises raundis tehnilise nokaudiga, aga ei saanud üleliigse kehakaalu tõttu maailmameistritiitlit.

32-aastane ja 165cm pikk brasiillane on oma kaaluklassi edetabeli esimene. Ta on UFC-s võitnud 18 matši ja kaotanud vaid ühe.