Floyd Mayweather kutsus Conor McCregorit enne aasta suurimat UFC matši enda juurde treenima

 (9)
Floyd Mayweather juunior ja Conor McGregor.
Floyd Mayweather juunior ja Conor McGregor.Foto: STEVE MARCUS, Reuters/Scanpix

Iiri vabavõitleja Conor McGregor naaseb pärast kaheaastast pausi UFC võitlusringi, kui läheb 6. oktoobril vastamisi Las Vegases UFC 229 üritusel venelase Khabib Nurmagomedoviga.

Ehkki viimane UFC matš jäi McGregoril 2016. aasta novembrikuusse, siis viimati oli ta ringis läinud aasta augustis, kui kaotas poksimatšis Floyd Mayweather juuniorile 10. raundis tehnilise nokaudiga.

6. oktoobril toimuva suure matši eel võttis sõna ka Floyd Mayweather juunior ise. "Conor on võitleja, ta ei anna mitte kunagi alla," sõnas 41-aastane Mayweather jr. "Ta ei karda kedagi."

"Ma ei oska ennustada, kes võidab, sest ma pole näinud Nurmagomedovi võitlemas varasemalt, aga olen aru saanud, et ta on meeletu võitleja ja oskab ka hästi maadelda."

"Ma tean, et UFC-l on omad treeningkeskused olemas, aga ma pakun McCregorile võimalust treenida Mayweatheri poksiklubis," lisas veel ameeriklane.

Kergkaalu tiitlimatš McGregori ja Nurmagomedovi vahel saab olema MMA läbi aegade kõige suurem ja tulusam matš. 30-aastase McGregori vastane vastane Khabib Nurmagomedov pole senise karjääri jooksul veel kaotust pidanud tunnistama. Tal on kirjas 26 võitu. McGregori saldo UFC-s on 21 võitu ja 3 kaotust.