Floyd Mayweather eitas võitlusringi naasmist


Floyd Mayweather
Floyd MayweatherSTEVE MARCUS/REUTERS/SCANPIX

Karjääri lõpetanud poksija Floyd Mayweather lükkas ümber kuulujutud, et 41-aastane ameeriklane naaseb vana-aastaõhtul võistlusringi.

Nädala alguses ilmusid uudised, et Mayweather teeb 31. detsembril debüüdi Jaapani vabavõitlussarjas Rizen Fighting Federation 20-aastase Jaapani kickpoksija Tenshin Nasukawa vastu.

Mayweather avalikustas, et tal paluti osalemist eraviisilisel poksiüritusel, mis oli mõeldud vaid rikastele inimestele. "Kui me oma meeskonnaga pressikonverentsile jõudsime, olime hämmeldunud."

"Ma võin teile kinnitada, et olin väga suures imestuses sellest, mida pressikonverentsil kuulajatele räägiti minu loata. Seetõttu kahtlesin, kas segada vahele või mitte ning vabandan selle eest," lisas Mayweather.

"Tahan korra veel kinnitada, et ma ei ole nõustnud võitlema Tenshin Nasukawa vastu. Kogu austuse juures tema vastu, ma ei olnud Nasukawast enne seda nädalat midagi kuulnud."

"Mul paluti osa võtta üheksaminutilisest näitusvõitlusest Rizen Fighting Federationi võitleja vastu," lisas veel Mayweather.