Enesekriitiline McGregor andis teada, miks ta Nurmagomedovile kaotas

 (19)
Conor McGregor
Conor McGregorFoto: Michael Dwyer, AP/Scanpix

Iirimaa rusikakangelane Conor McGregor andis teada, miks ta kaotas UFC 229 peamatši ja maailmameistrivöö Dagestani võitlejale Habib Nurmagomedovile.

McGregor kirjutab treenerile John Kavanagh´le iga matši järel lühikese kokkuvõtte toimunust ning seekordses kirjatükis annab ta aimu, et alahindas vastast. Vähemalt teatud aspektides.

"Alahindasin Habibi püstivõitluse oskust. Matšiks valmistudes treenisin vaid maadlejatega. Kaotus oli õiglane tulemus," hindas McGregor juhtunut kui tõeline härrasmees.

Võitluse teist raundi nimetab iirlane karjääri halvimaks. Ta sai sisse löögi, mis muutis matši kulgu. "Sain õppetunni. Ma ei valmistunud püstivõitluseks, kuna arvasin, et see ei kujuta endast ohtu. Eksisin. Ei tasu usaldada teisi, vaid iseennast," analüüsis McGregor.

Neljandas raundis sai kõik läbi. Võitluspuuri seina vastu surutuna lasi iirlane läbi eksimuse ja sinna see lõppes. "Mida ma oskan öelda? Oli hea matš, minu poolt tõeline nauding. Tulen tagasi suure enesekindluse ja täielikult ettevalmistatuna. Kui ei tule kohe kordusmatši, pole probleemi. Võtan ette kellegi teise."