Duel Fighti peakoordinaator Kevin Renno lubab uutmoodi elamust: kümme võitlejat Hiinast ja kümme Eestist

 (3)
Kevin Renno
Kevin RennoFoto: Tiit Blaat

13. aprillil muutub Tondiraba jäähall tõeliseks võitlustandriks. Esmakordselt hakkavad omavahel mõõtu võtma Eesti ja Hiina paremad võitluskunsti harrastajad.

Duel Fight Seriesi peakorraldaja Igor Golubevi sõnul oli siiani Tartus toimuval Duel Fightil suur kasvupotentsiaal ja idee hiinlastega koostööd teha vajas realiseerimist. “Kui eelnevad Duelid toimusid nelja mehe turniiri ja superfight formaadis, siis nüüd toimuvad koondistevahelised võistlused,” andis Golubev toimuvast aimu. Võistluse peakoordinaator Kevin Renno sõnul on tegemist uudse formaadiga Eestis. “See on väga kihvti ülesehitusega, mida Eestis varem pole olnud. Nii kauge koht nagu Hiina tuleb oma koondisega kohale. Pannakse välja kümme paremat Hiinast ja kümme paremat Eestist ning vaatame, kes siis on meeskondlikult parem,” ütles Renno.

Kevin Renno ülesandeks oli välja panna Eestit esindavad võitlejad. “Koostamisel on kindlasti aluseks kaalukategooria, mida otsitakse. Vastavalt kaalukategooriale tuleb välja selgitada Eestist see sportlane, kes võiks koondist esindada. Proovisime saada Eesti tuntumaid nimesid, enamus saime ja usun, et võitlusõhtu tuleb väga vägev,” sõnas Renno.

Lisaks uhkele ja meeleolukale võitlusõhtule annab üritus Eesti sportlastele hea võimaluse ennast Hiina suure võitlussarja WLF-i korraldajatele näidata. “Perspektiivi Eesti võitlejatel on, aga ma ei tahaks ette rutata. Me oleme hiinlastelt saanud hästi palju ettepanekuid. Oleme teinud ka ise ettepanekuid, mis neile meeldisid,” oli võistluse peakorraldaja Igor Golubev salapärane.

Seotud lood:

Hiina koondis saabub Eestisse 9. aprillil ja lisaks aklimatiseerumisele kulub nende aeg trennideks Kevin Renno uues spordiklubis ja First Fighting Clubis ning lisaks pakutakse neile erinevaid ekskursioone ja kultuuriprogramme.

Duel Fight 3 Eesti vs Hiina toimub 13. aprillil Tondiraba jäähallis.