DELFI VIDEO | Ott Remmer läks spordisaalist EMO-sse kulmu õmblema: "Mul kohe üldse ei vea nende haavadega!"

 (1)

Tartus A. Le Coqi spordimajas toimunud Duel 1 Fight Seriesi kuni -71 kilogrammi kaaluvate võitlejate nelja mehe turniiril käis poolfinaalis ringis ka tartlane Ott Remmer, kes pidi paraku kolmandas raundis saadud kulmuhaava tõttu vastase paremust tunnistama.

Remmer jäi alla Suriname päritolu hollandlasele Shonzinyo Abenale, keda Maikel Astur hiljem finaalis võitis. Kuni haava saamiseni oli matš tegelikult Remmeri kontrolli all ning oleks kohtunike kätesse minnes ilmselt lõppenud kodupubliku soosiku võiduga.

"Jälle! Mul ei vea nende cut'idega kohe üldse! Alati juhtuvad need siis, kui matši juhin või olen domineerimas," kahetses Remmer. "Turniiridel ongi keeruline. Pead leidma õige tempo. Ei tohi jääda esimeses matšis passiivseks, aga samas tuleb ennast hoida. Nagu näha, siis ma täna ei suutnud ennast piisavalt hoida."

Remmer tunnustas vastast, keda nimetas oma senise karjääri tugevaimaks. "Vastane oli väga kõva. Treenib Mike's Gymis, võitles eelmisel aastal King of Kingsi tiitlivööle. Üks kõvamaid vastaseid, kes mul kunagi on olnud. Sellegipoolest sain hästi hakkama," lausus ta.

Turniiri kohaliku meediku soovitusel läks Remmer pärast ürituse lõppu EMO-sse kulmu õmblema.