DELFI VIDEO | Neljanda järjestikuse kaotuse saanud Hendrik Themas: võtan nüüd aja maha, aga kaua lolli mängida ka ei saa

 (4)

Keilas toimunud Fightlandi võitlusspordiõhtu peamatšis kaotas Hendrik Themas mitmekordsele Soome meistrile "Rootslasetapjale" Daniel Forsbergile.

"Ta oli aktiivsem. Kaks esimest raundi jäin ma talle kindlalt alla. Mul siin midagi vastu väita pole," kommenteeris Themas pärast lõpukellani kestnud matši. "Ma ei saanud end alguses käima. Kolmandas raundis tegin head tööd, aga siis oli juba hilja."

Edasiste plaanide kohta sõnas Themas: "Võtan enne aasta lõppu aja maha. Ei mäletagi, millal seda viimati tegin. Aga siis trenni tegasi! Pikalt lolli mängida ei saa."

Themase K-1 profikontol on nüüd 10 võitu (neist 7 nokaudiga) ja 10 kaotust. Alates 7. juulil toimunud Pärnu Fightlandist on ta kaotanud kolm matši järjest. 2017. aasta novembrist tänavuse aprillini eelnes sellele aga kolm järjestikust võitu, neist kaks tehnilise nokaudiga (KOGU MATŠIDE NIMEKIRI SIIN!)

"Tugevad vastased on olnud. Ega ma väga ei vali. Ei ole midagi vägistatud, et tuleks ainult võidud-võidub-võidud ja näeks jube hea välja. Ma lähen ja võitlen, annan endast parima. Alati ei tule võitu."

Vaata täispikka intervjuud Themasega videost!