Baruto aprillis siiski võistlusringi ei tule?

 (5)
Kaido Höövelson
Kaido HöövelsonFoto: PRIIT SIMSON, Ekspress Meedia

Kui veeburari alguses avaldas Rizin Fighting Federationi juht Nobuyuki Sakakibara, et tema suur soov oleks Barutot juba aprillis võistlusringis näha, siis hetkel valitseb selles osas vaikus ja eestlase karjääri teist MMA-matši tuleb ilmselt veel oodata.

Nimelt korraldab Rizin Fighting Federation järgmise võistluse juba 17. aprillil, kuid Kaido Höövelsoni seal vähemalt esialgu üles antud pole.

"Me tahame, et Baruto tuleks aprillis uuesti ringi. Tal on tohutu potentsiaal. Ja kui me räägime kaugemast tulevikust, siis võime talle isegi vastaseks Fjodori (39-aastase venelase Fjodor Jemeljanenko, kelle karjääri MMA-matšide saldo on 35 võitu (11 nokaudiga) ja 4 kaotust - toim.) anda," ütles Sakakibara uudisteagentuurile TASS paar kuud tagasi. "Baruto ütles mulle omavahelises vestluses, et tahaks just tema vastu võidelda."

Sakakibara märkis toona veel, et Kaido Höövelsonil (170 kg) ei tohiks ligi 70 kg kergema venelase vastu suuri probleeme tekkida, sest eestlane tegeleb aktiivselt kehakaalu langetamisega.