VIDEOD SPARRINGUST | Ekspert: McGregoril võib Mayweatheri ees olla ootamatu eelis

 (14)
BOXING-MCGREGOR/
Conor McGregorFoto: STEVE MARCUS, REUTERS

Ajal, mil poksiajaloo ühe oodatuima matšini Floyd Mayweatheri ja Conor McGregori vahel on jäänud vähem kui kaks nädalat, on taas luubi alla võetud poksiringis kogenematu iirlase võimalikud salarelvad.

UFC president Dana White avaldas oma Instagrami kontol kaks videot McGregori ja tema endise sparringupartneri Paulie Malignaggi treeningust, kus on näha, et 29-aastane iirlane läheb võõrale alale küllaltki uudselt - tema liikumine ei meenuta sugugi klassikalist poksijat.

MMA-ekspert Robin Black on samade kaadritega tutvunud ning leiab, et McGregorile võib tema seisus mõnes mõttes kasuks tulla. "Ta ei pea tegema seda, mida kutsutakse klassikaliseks poksiks," arvab Black. "Ta peab lihtsalt võitlema kahe käega poksiringis poksireeglitega. See ei tähenda, et ta peaks poksima nii, nagu me poksist tavaliselt mõtleme."

Blacki sõnul tuleb Mayweatheril ettevaatlik olla. "Floyd Mayweather ja teised profid on nii spetsialiseerunud, et nad ei pruugi paljusid McGregori võtteid oodatagi osata. See ongi viis, kuidas McGregoril on võimalik teda üllatada."

Floyd Mayweatheri ja Conor McGregori matš leiab aset Eesti aja järgi 27. augusti varajastel hommikutundidel.