VIDEO | Poksiringi naasta ihkav 53-aastane Mike Tyson on taas suurepärases vormis: olen tagasi!

 (13)
VIDEO | Poksiringi naasta ihkav 53-aastane Mike Tyson on taas suurepärases vormis: olen tagasi!
Mike TysonNINA PROMMER/EPA/Scanpix

USA poksilegend Mike Tyson (53) postitas sotsiaalmeediasse järjekordse video oma treeningust, kus on näha, et vanameister on treeninud end suurepärasesse vormi. "Olen tagasi!" teatas ameeriklane video lõpus.

Tyson tunnistas juba aprilli lõpus, et soovib poksiringi naasta. "Ma olen viimased nädal aega poksikotti tagunud. See on olnud raske, keha on juba päris kange. Olen üritanud end ringi astumiseks vormi saada. Tahan jõusaali minna ja end kolme- või neljaraundilisteks näidismatšideks vormi saada, osaleda heategevuslikel üritustel, koguda raha kodututele ja narkosõltastest jobudele nagu mina ise."

Palju on spekuleeritud selle üle, kellega Tyson kohtuda võiks. Ühe võimaliku variandina nähakse tema pikaaegset rivaali Evander Holyfieldi, kes teatas ka mai alguses, et soovib naasta poksiringi ja võtta osa heategevusmatšidest.

Tyson ja Holyfield kohtusid karjääri jooksul kahel korral, millest teine vastasseis on eriti kurikuulsus. Mäletatavasti hammustas Tyson 1997. aasta matšis konkurendi kõrvast tüki, mille tõttu ta toona diskvalifitseeriti.