USA poksilegend kaotas võitluse koroonaviirusele

 (1)
Küünal, küünla kustumine
Foto: Argo Ingver

Neljapäeval lahkus koroonaviiruse tagajärjel siitilmast USA endine poksitreener Jimmy Glenn (89).

Ameeriklane viidi koroonaviiruse sümptomitega aprilli keskel New Yorgi haiglasse, kus ta andis ühtlasi positiivse koroonaproovi. "Tema seisund halvenes üleöö järsult ning keha ei pidanud enam võitlusele vastu," avaldas lahkunu poeg Adam Glenn.

Poksikarjääri jooksul 16 kohtumist (14 võitu, 2 kaotust - toim) pidanud Glenn asutas enda poksisaali New Yorgis 1970ndate alguses, kus ta treenis noori poksijaid aastakümneid. Just treenerina saigi Glenn poksimaailmas kuulsaks. Teiste hulgas tegi ta koostööd ka selliste suurkujudega nagu Muhammad Ali, Floyd Patterson ja Bobby Cassidy.

2002. aastal nimetati Glenn New Jersey poksi Kuulsuste Halli.

"Poksilegendi jaoks on kell viimast korda helisenud," kirjutas järelehüüdes poksiorganisatsiooni WBC president Mauricio Sulaiman.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!