Tyson Fury vilistab valitsuse soovitustele: poksiäss tähistas kõrtsis püha Patricku päeva

 (5)
Tyson Fury
Tyson FuryFoto: Bradley Collyer, PA/Scanpix

Profipoksi raskekaalu maailmameister Tyson Fury käis vaatamata Suurbritannia valitsuse soovitusele kõrtsidest eemale hoida kohalikus pubis Püha Patricku päeva tähistamas.

Poksikuulsus veetis teisipäeval aega ühes Morecambe`i pubis ning postitas Püha Patricku päeva tähistamisest pildi ka sotsiaalmeediasse. Sellel fotol poseerib ta oma elusuuruses plakati kõrval koos sõbra ja treeningpartneri Isaac Lowe`iga.

Vaid 24 tundi varem oli Suurbritannia valitsus teinud üleskutse, et inimesed väldiks rahvakogunenemisi ning hoiaks ühtlasi eemale nii pubidest, restoranidest kui kultuuriasutustest.

View this post on Instagram

Happy paddy’s day world, @isaaclowe6 #morecambebay

A post shared by Tyson Fury (@gypsyking101) on

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!