Tyson Fury kritiseeris Anthony Joshuat kaotuse eest: ta andis alla ja sealt enam tagasiteed ei ole

 (1)
Tyson Fury kritiseeris Anthony Joshuat kaotuse eest: ta andis alla ja sealt enam tagasiteed ei ole
Tyson FuryKirsty O Connor, PA Wire/PA Images

Inglismaa poksi raskekaallase Tyson Fury hinnangul andis Anthony Joshua tiitlimatšis Andy Ruiz juuniori vastu lihtsalt alla.

Mäletatavasti šokeeris Ruiz jr kogu poksimaailma, kui alistas kaks nädalat tagasi USA-s toimunud WBA, WBO, IBO ja IBF-i tiitlimatšis Joshua. Ühtlasi oli tegu Joshua karjääri esimese kaotusega.

Joshua kaotuse teemal võttis loomulikult sõna ka Tyson Fury, kelle kohtumist Joshuaga on poksifännid juba pikalt oodanud. Lähiajal aga Fury ja Joshua vahelist matši toimumas ei ole. Joshuat ootab ees korduskohtumine Ruiziga ning Fury läheb 15. juunil vastamisi sakslase Tom Schwarziga.

"Josha andis lihtsalt alla keset matši," kommenteeris Fury. "Teda ei löödud nokauti, vaid ta ise andis alla. Ta löödi kaks korda pikali. Ehkki ta suutis ka kaks korda tõusta, ei andnud Joshua kordagi kohtunikule mõista, et on reaalselt valmis edasi poksima."

"Joshua andis alla ja kui sa seda korra teed, on kõik läbi. Kõigil juhtub seda, et nad kaotavad endast paremale, isegi Muhammad Ali kaotas, aga head mehed ei anna alla."