Tallinna meistrivõistluste finaalis näeb kolme poksi superlahingut


Tallinna meistrivõistluste finaalis näeb kolme poksi superlahingut
Eduard Piirisild (sinises).Foto: Aleksandr Abrosimov

Lasnamäe spordikompleksis aset leidvad Tallinna poksi meistrivõistlused saavad täna äärmiselt vaatemängulise lõppakordi, sest kavas on kolm tõelist superlahingut.

Laupäeval toimus pealinna meistrivõistluste raames erinevates vanuseklassides tervelt 33 poolfinaalmatši. Erilist tähelepanu pälvisid täiskasvanute seas olümpialootus Eduard Piirisild (Sofron) ning mitmekordne ja valitsev Eesti meister Semjon Karhanin (Järve-Boxing).

Karhanin tegi poolfinaalis asjad Juhan Soodla (Pomerantsi PK) vastu selgeks juba avaraundis ning läheb nüüd finaalis vastamisi olümpialootuse Semjon Kamaniniga (Narva PSK). Noorte klasside tõeline valitseja Kamanin on valitud selleks algavaks olümpiatsükliks Eesti koondisse ning lööb kaasa kevadel toimuvatel olümpia kvalifikatsioonivõistlustel. Esimene tõeline proovikivi leiabki aga aset täna, kui vastamisi tuleb astuda täiskasvanute klassis juba aastaid võitmatult püsinud Karhaniniga.

Keskkaalus Eesti meister Piirisild võttis poolfinaalis kindla kohtunike ühehäälse otsusega võidu Igor-Kristjan Tuisu (Kalev) üle. Täna ootab Piirisilda ees Maksim Ljubimov (Järve-Boxing), kes oli poolfinaalis sama kindlalt üle Ruslan Lebedenkost (ATP).

Kolmas oodatud lahing on kindlasti Tartu parima poksija Hendrik Konti (TÜ ASK) ning koondlislase Mark Andrejevi (PSK) vastasseis. Mõlemad mehed on varasemalt pidevalt Eesti meistrivõistluste poodiumile pääsenud ning selgitavad pealinna parima kergkaalus.

Seotud lood:

Lisaks on täna võistlustules ka koondise esinumber Stiven Aas (Järve-Boxing), kes astub poolraskekaalu finaalis vastamisi Marten Jaagoga (Kalev).

Kokku leiab Lasnamäe spordikompleksis täna aset tervelt 36 poolfinaalmatši. Finaalid algavad kell 13.