Suur tagasitulek koidab! Vladimir Klitško: tahan ringi naasta, annaksin kõikidele noortele korraliku keretäie


Vladimir Klitško ja Anthony Joshua 2017. aasta matšis.
Vladimir Klitško ja Anthony Joshua 2017. aasta matšis.Foto: Andrew Couldridge, Reuters/Scanpix

42-aastane Ukraina poksilegend Vladimir Klitško käis viimati ringis 2017. aasta 29. aprillil, kui ta kaotas Wembley staadionil 11. raundi tehnilise nokaudiga Anthony Joshuale. Eelmisel suvel teatas Klitško, et sellega on tema profikarjäär läbi. Nüüd selgub, et vanameister tahab siiski ringi naasta.

Väidetavalt on käimas isegi läbirääkimised, et Klitško kohtuks 13. aprillil Wembley staadionil taaskord Joshuaga, kirjutab Sportsmail.

Joshua promootori Eddie Hearni sõnul on Klitško olnud Joshaga ühenduses. “Ta (Klitško) tahab ringi naasta. Ta saatis Joshuale sõnumi, kus ta kirjutas: “Ma tahan ringi naasta ja ma tunnen, et suudan üliraskekaalus praegu kõik mehed alistada.“,“ rääkis Hearn intervjuus iFL TV-le.

Joshua otsib parasjagu vastast 13. aprilliks. Ideaalis sooviks ta võidelda Deontay Wilderiga, kuid praeguses seisus peab Wilder uue matši hoopis Tyson Fury'ga.

Kõige tõenäolisemalt kohtub Joshua 13. aprillil Dillian Whyte'i või Dereck Chisoraga. Kaks viimast kohtuvad omavahel 22. detsembril Londonis.

Klitško täpsematest plaanidest ei ole rohkem räägitud. Vanameister pidas omal ajal 69 profimatši, millest ta võitis 64. 53 võitu tuli nokaudiga.