Poksitähe Floyd Mayweatheri 19-aastane tütar võeti pussitamises kahtlustatuna vahi alla

 (41)
Poksitähe Floyd Mayweatheri 19-aastane tütar võeti pussitamises kahtlustatuna vahi alla
Floyd Mayweather Eugene Hoshiko, AP / Scanpix

USA poksikuulsuse Floyd Mayweather juuniori 19-aastane tütar Iyanna on vahistatud naise pussitamise eest, vahendab USA väljaanne TMZ.

TMZ teatel ründas 19-aastane Mayweather nugadega 20-aastase räppari NBA YoungBoy (kodanikunimega Kentrell DeSean Gaulden) elukaaslast ja ühe lapse ema Lapattra Lashai Jacobsit.

Kõik sai alguse laupäeva hommikul, kui Iyanna Mayweather sõitis räppari maja juurde ning palus tema partneril Jacobsil lahkuda, öeldes, et ta on räppari uus kihlatu. Jacobs palus omakorda Iyannal ära minna. Naiste vestlusest kasvas välja tüli, mis liikus edasi maja kööki, kus Iyanna haaras enda kätte kaks nuga ning ründas Jabobsit.

Ajaks, kui kiirabi kohale jõudis, leiti Jacobs köögi põrandalt lamamas. Ameeriklanna viidi haiglasse, ent pole veel teada, missuguses seisundis ta on. Sündmuskohal vahistatud Iyanna Mayweather rääkis politseile, et tüli sai alguse, kui Jacobs haaras teda juustest ning jooksis seejärel kööki. Mayweatheri sõnul polnud ta enne laupäeva naisega kordagi kohtunud.

Poksilegendi Mayweatheri tütar viibib hetkel Houstoni maakonnavanglas vahi all.

Iyanna Mayweather: