Õnnetu kokkusattumus tõi Eesti profipoksijale elu võimaluse!

 (10)
Õnnetu kokkusattumus tõi Eesti profipoksijale elu võimaluse!
Foto: erakogu

Reede õhtul leiab Hispaanias aset profipoksi IBF-sarja Lääne- ja Ida-Euroopa kergekeskkaalus tiitlimatš, kus õnnetu kokkusattumuse tõttu astub ringi Maardust pärit poksija Pavel Semjonov.

Kõrgetasemelisele tiitlile pidid esmalt poksima Hispaania kergekeskkaalu teine number Aitor Nieto ning Venemaa esinumber Pavel Mamontov.

Päevad enne matši sattus Mamontov õnnetul kombel aga autoavariisse ning nii oli kiires korras talle Oviedos toimuvaks matšiks asendaja leida. Semjonovi õnneks võetigi temaga ühendust.

Semjonov on viimase aasta jooksul tõusnud Eesti kergekeskkaalu üheks parimaks, olles võitnud karjääri jooksul 12 ja kaotanud 3 matši. Eesti publiku ees võitles Maardu poksija nii GIGA Estonian Boxing Nightil kui hiljuti toimunud Xplosionil, olles mõlemas matšis võidukas.

Semjonov astub üles 12. juunil Tartus toimuval profipoksiüritusel Pro Boxing Night, kus leiab aset Baltikumi lähiajaloo kõrgeima tasemega tiitlimatš. Nimelt võitleb WBO-sarja Euroopa meister Artur Akavov A. Le Coq'i spordihoones International tiitlile.

Samal õhtul astub üles ka Semjonov - seda kas siis uhke kogemuse võrra rikkamana või esimese Eesti profipoksijana, kel seljas uhke rahvusvaheline tiitlivöö.

Foto: erakogu
Seotud lood:


Foto: erakogu


Foto: erakogu