Mike Tyson avaldas, miks ta vanglas olles trenni teha ei viitsinud

 (23)
Mike Tyson
Mike TysonFoto: GABRIEL BOUYS, AFP

Mike Tyson räägib oma elulooraamatus "Undisputed Truth" avameelselt karjäärist, probleemidest alkoholi, narkootikumide ja naistega.

Kui hiljuti avaldas mees, et pidevad orgiad ja lugematul arvul sekspartnereid käis tema elu juurde juba profikarjääri algusaastatel, siis nüüd rääkis poksilegend, miks ta vanglas istudes trenni teha ei viitsinud. Ja põhjus pole midagi üllatuslikku.

Tyson istus kolm aastat vanglas, kuna kohus mõistis mehe süüdi missikandidaadi vägistamises. Tyson ise eitab tegu senimaani.

"Kuidas sa vägistad kellegi, kes kell kaks öösel ise sinu hotellituppa tuleb?" küsib Tyson raamatukaante vahel.

Tysoni seksiseiklused ei lõppenud aga ka trellide taga. Esialgu pakkusid talle lõbu teda külastanud naised, seejärel ka vangla narkootikumide nõustaja, kes Tysonile pärast seda, kui viimane talle 10 000 dollarit kodu katuse parandamiseks saatis, külje alla puges.

"Seksisin nii palju, et olin tihti väga väsinud ja ei viitsinud isegi jõusaali minna, et trenni teha. Istusin lihtsalt terve päeva kongis," tunnistas Tyson.

Pärast vanglast vabanemist alistas Tyson neli vastast ning võitis WBC sarja maailmameistritiitli. Viiendas matšis astus vastu Evander Holyfield, kes Tysonile teise (ja hiljem ka kolmanda) kaotuse põhjustas.