FOTOD JA VIDEOD | Tõsised poksijad tegid Warrior Fight III kaalumisel pisut "kino"

 (5)
Intervjuud Karlsoni ja Arroga

Tallinnas Kosmose kinos toimus Warrior Fight III poksigala ametlik kaalumine ja face-off. Nagu piltidelt näha võib, puudus ringis teineteisega vastamisi minevate meeste ja naiste vahel igasugune vihavaen. Tõsisemad tunded hoitakse homseks, kui Kalevi spordihallis kindad ristatakse.

Delfi on homme Eesti spordi pühamus kohapeal ning vahendab sündmusi rohkete fotode ja otseblogi vahendusel. Kalevi spordihalli uksed avatakse kell 18.

Õhtu peamatšis tuleb ringi Pavel Semjonov (21 võitu, 8 kaotust, 2 viiki), kelle vastu astub valgevenelane Aliaksandr Dzemka (5 võitu, 2 kaotust). Semjonovi vastane vahetus esialgsega võrreldes kaks korda, sestap on see võitluspaar ainus, mis allolevas fightcardis üks-ühele ei klapi.

Oodatud on kindlasti ka 12-kordse Eesti meistri Ainar Karlsoni profidebüüt ning viimati maikuus ringis käinud Kaupo Arro (4 võitu) kohtumine ukrainlase Bogdan Protsyshyniga (8 võitu, 13 kaotust). Samuti näeb kolme naiste matši, millest üks on suisa 10 raundi pikkune - venelanna Elena Gradinar (7 võitu) astub vastu poolatarile Karina Kopinskale (10 võitu, 22 kaotust). Kokku näeb publik kümmet matši.

Ainar Karlsoni intervjuu:

Vaata, mida rääkis Kaupo Arro!

Vaata fightcardi!