Eestlanna võitis esimese perioodi 2:0, kuid jäi teise perioodi alguses 2:4 kaotusseisu. Otsustava heite tegi Mäe 12 sekundit enne lõppu, kui suutis vastasel jalast haarata, ta üle vedada ja ka ringist välja heita. Hiinlanna, kes jõudis medalimatšini läbi lohutusringi, allesjäänud ajaga enam heiteni ei jõudnud ja pidi leppima kaotusega.

27-aastase Mäe jaoks on tegemist teise MM-pronksiga - sama auhinna võitis ta ka 2015. aastal Las Vegases. Lisaks on eestlanna auhinnakollektsioonis 2017. aasta Novi Sadi EMi pronks ja eelmise aasta Euroopa Mängude pronksmedal.

Tänavustel maailmameistrivõistlustel võitis Eestile pronksise autasu ka Heiki Nabi.

Eile oli Epp Mäe veerandfinaalis alistanud 4:3 Rio olümpiavõitja Erica Wiebe (Kanada), poolfinaalis jäi ta 0:7 alla jaapanlannale Hiroe Suzukile. Kuue sekka pääsemisega kindlustas Mäe ka 2020. aasta Tokyo olümpiapileti.

30-aastane Qian võistles täna hommikul lohutusringis, kus alistas nigeerlanna Blessing Joy Onyebuchi 12:1. Suurtelt tiitlivõistlustelt on Qianil ette näidata 2014. aasta MM-i pronks ja 2015. aasta MM-i hõbe.