1/8-finaalis võitis Mäe tulemusega 2:0 prantslanna Cynthia Vescani. Tugev prantslanna on osalenud kahtedel olümpiamängudel ning saavutanud pronksmedali Euroopa meistrivõistlustelt.

Veerandfinaalis tuli eestlanna vastaseks Austria maadleja Martina Kuenz, kes on samuti tiitlivõistluste medalist. Kahjuks tuli Mäel austerlanna vastu võistluste ainus kaotus ja seda napilt 3:4.

Prantsusmaa Grand Prix`l said lohutusringis jätkata kõik kaotuse saanud maadlejad. Mäe esimeseks vastaseks oli Aysegul Özbege Türgist, kes on mitmekordne noorte tiitlivõistluste medalist. Mäe sai ülekaaluka ehk 10:0 punktivõidu kõigest minuti ja 41 sekundiga.

Järgmises lohutusringi matšis tuli Mäel vastamisi minna sakslanna Johanna Meieriga. Eestlanna võitis taas kiiresti 10:0 ning pääses maadlema pronksmedali eest.

Pronksimatši vastane oli sakslanna Francy Rädelt, 2019. aasta Euroopa Mängude hõbemedalist. Mäe võitis selle medalimatši 3:0 ja saavutas aasta esimeselt turniirilt pronksi.