ÜLLATUS: Katrina Lehis EMile ei sõida

 (41)
Eesti vehklemise karikavõistlused, naised
Katrina LehisFoto: Priit Simson

Haapsalus peetud Endel Nelise nimelistel Läänemaa lahtistel meistrivõistlustel epees saavutasid esikohad Katrina Lehis (En Garde) ja Nikolai Novosjolov (Le Glaive).

Lehis alistas naiste epee finaalis klubikaaslase Nelli Paju tulemusega 15:7. Pronksmedalid said Julia Oleinik (Põhjakotkas) ja Kristina Kuusk (En Garde).

Lehis teatas üllatuslikult aga pärast võistlust, et sellega on tema hooaeg ka lõppenud: "Täna peetud Endel Nelise nimelistel Läänemaa Meistrivõistlustel saavutasin esikoha, alistades finaalis klubikaaslase Nelli Paju 15:8. See oli ka ühtlasi minu viimane võistlus sellel hooajal, kuna otsustati, et seekord Euroopa Meitrivõistlustel mina vehelda ei saa. Lõpetasin hooaja Eesti edetabeli teise numbrina ja kõige rohkem olen õnnelik selle üle, et suutsin end Rio de Janeros Olûmpia testvôistlusel vehelda poodiumile ja maailma edetabelis kümnendale kohale!" kirjutas neiu enda Facebooki lehel.

Tulemused

Meeste epee finaalis oli Novosjolov torgetega 15:8 parem Sten Priinitsast (En Garde). Kolmandad kohad said Jüri Salm (Tallinna Mõõk) ja Dmitri Svõrjov (Le Glaive).

Tulemused