SKANDAAL: Hooletu kopamees lõikas läbi elektrikaabli ning Tallinna Mõõga vehklemisturniir tuli pimedas spordihallis katkestada!

 (62)
FOTOD. Täiendatud 18.00

Sel nädalavahetusel Tallinna Spordihallis toimuva vehklemisturniiri Tallinna Mõõk avapäev kujunes košmaariks - ühel hetkel lõikas kõrval asuva Kalevi Spordihalli renoveerimistöödel töötanud kopamees kogemata läbi kogu halli toitnud peakaabli.

"64-ringi matšid läksid just lahti ning osad on veel pooleli," sõnas kohapealt endine vehkleja ning tänane treener Meelis Loit. "Järsku läks elekter ära, kuna väidetavalt tõmbas kopamees kõrval peakaabli läbi ning kogu kvartal on pime."

Loidi sõnul on olukord ning esialgne teadmatus sportlastele keeruline. "Eriti raske on neil, kes vehklevad ja seis on näiteks 14:14. Hetkel on suur segadus. Paljud olid parasjagu ennast soojaks teinud, aga nüüd on maja pime."

Loidi sõnul anti teada, et võistlus jätkub kell viis - selleks ajaks lubati elekter halli tagasi saada.

Hiljem selgus, et kaableid ei saanud kella viieks parandatud ning võistlust jätkatakse homme hommikul kell 8. Seda juhul, kui valgus majja saadakse. Kell 9 algab põhiturniir 64 vehkleja vahel.