Noored vehklejad Budapesti etapil 30 seas


Noored vehklejad Budapesti etapil 30 seas
Gabriela TruuseFoto: HFF

Möödunud nädalavahetusel osalesid Eesti noored epeevehklejad Budapestis toimunud Euroopa karikaetapil.

Individuaalarvestuses sai Eesti parimana Gabriela Truuse (Põhjakotkas) 20. koha, Markus Salm (Tallinna Mõõk) oli 29.

Alagrupis sai Truuse 5 võitu ja 1 kaotuse. 128 seas alistas Truuse 15:12 Kreeka vehkleja Agrodititi Tarendou ja seejärel 15:10 Elianna Semiannikov (ISR). Pääsul 16 hulka pidi Truuse tunnistama 14:15 Valentina Masciari (SUI) nappi paremust.

Teiste Eesti neidude tulemused:

Madli Palk (En Garde) 74. koht;
Svetlana Trynova (En Garde) 122. koht;
Karoliina Velleste (Tallinna Mõõk) 125.koht:
Anneli Proosväli (En Garde) 138. koht;
Kleer Jaani (En Garde) 162. koht;
Anne-Mai Melles (Tallinna Mõõk) 166. koht;
Kristiin Nilisk (Tallinna Mõõk) 226. koht.

Turniirist võttis osa 291 vehklejat

Tulemused: https://www.engarde-service.com/files/hunfencing/2019_10_5-6_efc_epee/cwe-in/index.php?page=clasfinal.htm

Markus Salm sai eelringis 3 võitu 3 kaotust. 256 sees võitis 15:11 Salm sakslast Henri Brekeri ja seejärel Soma Somody (HUN) . Pääsul 32 hulka alistas Salm 10:9 Viktor Kulcsari (HUN), kuid kohtumisel 16 parema sekka pidi tunnistama Andriy Oponasenko (UKR) 10:15 paremust.

Seotud lood:

Teiste Eesti noormeeste tulemused

Erik Tobias (SBSK Draakon) 35. koht;
Oliver Laasik (En Garde) 137. koht;
Jan Joonas Pevkur (Tallinna Mõõk) 176.koht.

Turniirist võttis osa 324 vehklejat.

Tulemused: https://www.engarde-service.com/files/hunfencing/2019_10_5-6_efc_epee/cwe-in/index.php?page=clasfinal.htm

Võistkondlikust turniirist võttis osa kaks naiskonda ja üks meeskond.

Neidude arvestuses sai üks naiskond (Karoliina Velleste, Kristiin Nilisk, Anne-Mai Melles, Gabriela Truuse) 6. koha ja teine naiskond (Anneli Proosväli, Madli Palk, Kleer Jaani, Svetlana Trynova) oli 25.

Turniirist võttis osa 45 naiskonda.

Tulemused: https://www.engarde-service.com/files/hunfencing/2019_10_5-6_efc_epee/cwe-eq/index.php?page=clasfinal.htm

Meeskond (Markus Salm, Jan Joonas Pevkur, Erik Tobias, Oliver Laasik) sai 53 võistkonna konkurentsis 9. koha

Tulemused: https://www.engarde-service.com/files/hunfencing/2019_10_5-6_efc_epee/cme-eq/index.php?page=clasfinal.htm