Veerandfinaalis jäi Novosjolov alla itaallasele Marco Ficherale 10:15 ja kenasti kulgenud turniir sai otsa.

Pariisi MK-etapi kolmandas ringis jäi Novosjolov itaallase Matteo Tagliarioli vastu 1:6 kaotusseisu, kuid jõudis 8:8 viigini. Viimasel kolmandikul läks Novosjolov 11:9 ette, kuid lasi viigistada 13:13. Seejärel tegi torke Novosjolov ja topalttorge lõpetas matši - 15:14 meite mehele.

Esimese vastase, venelase Georgi Brujevi alistas Novosjolov mängeldes 15:4. Teises ringis tuli talle vastu Venezuela vehkleja Ruben Limardo, kellest sai Eesti vehkleja jagu 15:8 ning jõudis 16 parema sekka.

Pariisis on 32 parema hulka jõudnud ka teine Eesti vehkleja Sten Priinits, kes alistas avaringis Novosjolovi teise ringi vastase noorema venna Francisco Limardo 15:12. Teises ringis jäi Priinits paraku alla Prantsusmaa vehklejale Alexandre Blaszyckile 7:15.