Truuse alistas 32 seas USA vehkleja Eden Rose Renda 15:9, seejärel sakslanna Svenja Jütteni 15:5 ja veerandfinaalis kaasmaalanna Susanne Lannese (Tartu Kalev) 14:13.

Poolfinaalis sai Truuse loobumisvõidu Suurbritannia vehklejalt Eva Restonilt ja finaalis tuli võit jaapanlanna Mizuki Ono üle torgetega 15:7.

Kaheksa parema hulka jõudnud Eesti vehklejatest said Lannes 5., Kristiin Nilisk (Tallinna Mõõk) 6. ja Anneli Proosväli (En Garde) 7. koha. Kokku osales 35 vehklejat.

Markus Salm alistas teel finaali esmalt Venemaa vehkleja Mikhail Nezhevenko 15:3 ja seejärel järjest kolm kaasmaalast - Nikita Doronini 15:10, Ivan Novoseltsevi 15:2 ja poolfinaalis Tobiase 15:6 (kõik kolm klubist SBSK Draakon). Finaalis võitis Salm jaapanlast Takayuki Yuminagat 15:9.

Novoseltsev oli kokkuvõttes 7., 8. koha sai Daniel Ait (SBSK Draakon). Kokku osales 40 vehklejat.

Võistluste raames peetud U10 vanuseklassi turniiri võitis Georgi Paskovski (Rünnak), kes finaalis alistas Julia Trynova (En Garde) 10:6. Eelnevalt oli Paskovski poolfinaalis alistanud soomlase Felix Mäkelä 10:7 ja Trynova Jaapani vehkleja Takasumi Okabe 10:1.