Eesti ujumistipud võistlevad Kalev Openil


Martti Aljand
Martti AljandFoto: Tanel Meos

Täna saab alguse iga-aastane ujumisvõistlus Kalev Open. Kohale on oodata 190 ujujat 21 klubist. Starti tulevad mitmed Eesti koondislased, kes valmistuvad Euroopa lühiraja meistrivõistlusteks Iisraelis.

Eesti koondislastest on starti on tulemas: Martin Liivamägi, Martti Aljand, Pjotr Degtjarjov, Kätlin Sepp, Maria Romanjuk jpt.

Eesti koondise „raudvara“ Martti Aljandi jaoks on tegemist viimase võistlusega enne Euroopa lühiraja EM-i. Eelmisel nädalal testis ta vormi Riias ning nüüd saab teda näha kodupubliku ees võistlemas. Eelmisel nädalal võistles Riias ka sprindiäss Pjotr Degtjarjov. „Üritan Kalev Openil ujuda kiiremini kui Riias,“ ütles Läti pealinnas 100 m vabalt 48,73-ga ja 50 m vabalt 22,27-ga ujunud Degtjarjov.

Seotud lood:

Kindlasti saab huvitav olema jälgida ka äsja USA-st kolmenädalasest treeninglaagrist kodumaale jõudnud Martin Liivamägi ujumist. Liivamägi on enda repertuaari võtnud 100 rinnuli, 100 ja 200 kompleksi.

Ees on ootamas kaks päeva huvitavaid ujumisduelle. Esimesel võistluspäeval algavad "lahingud" vees kell 16 ning teisel päeval 10 ja 16. Sissepääs kõikidele ujumissõpradele on TASUTA!