Eesti ujujad asusid kasutama sportlastele mõeldud veebikeskkonda Sportlio


Ujujad Tess Grossmann ja Pjotr Degtjarjov
Pjotr Degtjarjov (paremal) kasutab Sportliot usinasti.Foto: Rauno Volmar

Eesti Ujumisliit lõi käed Sportlioga, et Eesti ujujad oleksid veelgi rohkem pildil ning saaksid seeläbi leida endale rohkem sponsoreid.

Sportlio on veebikeskkond, kus sportlased saavad ennast tutvustada, pidada blogi, lisada pilte/videoid, võistlustulemusi ja toetajaid reklaamida. Ühesõnaga koondab Sportlio kokku olulise informatsiooni sportlasest ja moodustab nö „sportlase CV“. Huvilised saavad aga olla kursis sportlaste tegemistega ning hakata sportlase fänniks. Sportlio kasutamine on kõigile tasuta.

Sportlio eestvedaja Mikk Meerents: „Sportlio abil on võimalik leida toetajaid ning ennast näidata. Kui oled aktiivne kasutaja, saab Sportlio ise sind ettevõtetele reklaamida ja leida sulle abi.“

Kõige aktiivsem ujuja, kes kasutab Sportliot, on hetkel Pjotr Degtjarjov (http://sportlio.com/pjotr-degtjarjov/), samuti kasutab keskkonda paraolümpialane Kardo Ploomipuu (http://sportlio.com/kardo-ploomipuu/). 

Eesti Ujumisliit kutsub samuti üles ujujaid liituma Sportlio veebikeskkonnaga ning olema aktiivsed seda kasutama! Konto saab luua siin: http://sportlio.com/