Võrno jätkab Tõniste süüdistamist: sissejuhatuseks tasuta rendileping Kalevi Jahtklubiga ning kaks aastat hiljem selle kantimine neljatoalise korteri hinnaga

 (86)
Hannes Võrno
Hannes VõrnoFoto: Priit Simson

Eesti Olümpiakomitee presidendiks kandideeriv Hannes Võrno jätkas samale kohale pretendeeriva Tõnu Tõniste kritiseerimist, sõnades taas, kuid seekord juba spetsiifilisemalt, et Spordiselts Kalevis tegutsedes tegeles viimane rahade kantimisega.

"Ma ei ründa Tõnistet, vaid vohavat mentaliteeti, mis on Eesti spordi viinud sinna, et peateema on tont teab kuhu kaduv raha! Ma ei soovi Eesti kodanikuna, et sellised mehed oleks EOK presidendid. Sissejuhatuseks tasuta rendileping Kalevi Jahtklubiga ning kaks aastat hiljem selle kantimine neljatoalise korteri hinnaga, olles ise nii müüja (raskustes Eesti Spordiselts Kalev) kui ostja (Kalevi Jahtklubi)," kirjutab Võrno Facebookis.

Ta jätkab: "Äri on äri ja see on üks episood mitmest. Sellest saab igaüks aru, aga täna ei valita aasta kinnisvaraärimeest spordis, vaid rikkumata renomeega esindusisikut Eesti Rahvusliku Olümpiakomitee presidendiks."

Seotud lood:

Ma ei ründa Tõnistet vaid vohavat mentaliteeti, mis on Eesti spordi viinud sinna, et peateema on tont teab kuhu kaduv...Posted by HANNES VÕRNO on Thursday, 3 March 2016

Loe ka: Hannes Võrno: Tõniste oli seotud Kalevi spordiseltsi majandusraskuste ja varade kantimisega
Loe ka: Tõniste vastulause Võrno rünnakule: ma ei ole kuidagi olnud seotud spordiselts Kalevi majandusraskustega