Kõlvarti alaliit avaldab toetust Jüri Ratasele

 (4)
Mihhail Kõlvart
Mihhail KõlvartFoto: Andres Putting

Jüri Ratase võimekuses täna õhtuks 15 EOK liikme toetushääl kokku saada pole enam ammu põhjust kahelda. Täna astus Riigikogu aseesimehe toetuseks välja ka Mihhail Kõlvarti juhitav Eesti Taekwondo Liit.

"Eesti Olümpiakomitee vajab juhti, kes üheaegselt panustab tippspordi arengusse ning näeb ka laiemat pilti. Toetame Jüri Ratast, sest ta mõistab erinevate spordialade olulisust ja rolli inimeste liikumisharjumuste ning mõtteviisi arendamisel. Oleme veendunud, et tema juhtimisel toetab EOK sportlike eluviiside edendamist igal tasandil,“ rõhutas Eesti Taekwondo Liidu president Mihhail Kõlvart pressiteates, mille ajakirjanikele edastas Ratas oma e-maili pealt.

"Jüri Ratasel on selge visioon ja tegus meeskond, kelle toel Eesti olümpialiikumist ning sporti edasi viia. Ta on oma varasematel ametikohtadel selgelt tõestanud, et suudab luua sildu erinevate inimeste ja ühenduste vahel. Eesti sport vajab kindlasti senisest laiapõhjalisemat koostööd, mitte spordialade ja spordiinimeste vastandamist," lisas Kõlvart.

Jüri Ratasele on toetust avaldanud kümned spordiorganisatsioonid, seisab veel avalduses. EOK liikmete toetushääli on võimalik koguda täna kella 23.59-ni.