Hannes Võrno: Tõniste oli seotud Kalevi spordiseltsi majandusraskuste ja varade kantimisega

 (87)
Võrno ei teadnud, mis alaga tegeleb Mai Narva
Neinar Seli juubel
Hannes Võrno koos EOK praeguse presidendi Neinar Seliga.Foto: Anton Klink

Eesti Olümpiakomitee presidendiks pürgiv Hannes Võrno käis külas ETV hommikusaates „Terevisioon”, kus tutvustas oma vaateid ja rääkis samuti presidendiks püüdlevast Tõnu Tõnistest, väites, et endine purjetaja on seotud Kalevi spordiseltsi majandusraskustesse sattumisega.

"Kas Tõnistel on asjad, millest ta ei ole rääkinud?" kõlas saatejuht Urmas Vaino küsimus. „Asjad, millest ei ole rääkinud, millest võiks rääkida. Kui asud väga suure spordiorganisatsiooni etteotsa, võiksid rääkida, mis juhtus ühe väiksema spordiseltsiga,” jäi Võrno napisõnaliseks.

"Mis seal juhtus siis," jätkas Vaino uurimist. „Sellest võivad rääkida need, kes asjasse täpsemalt on puutunud ja kes asjast täpsemalt teavad. See on olnud Kalevi spordiseltsi majandusraskustega seotud probleemid, selle seltsi varadega kantimised ja kõik muud asjad,” lisas Võrno.

Vaino küsis Võrnolt ka seda, kas viimane teab, millise spordialaga tegeleb Mai Narva (Eesti lootustandvaim naismaletaja, noorte Euroopa meister). „Mai Narva... Olen seda nime kuulnud. Ta võib olla seotud mitme spordialaga. Milles ta on tegija, ei oska ma hetkel öelda.”

Täispikka intervjuud kuula ja vaata ERR-i spordiportaalist.

Loe ka: Tõniste vastulause Võrno rünnakule: ma ei ole kuidagi olnud seotud spordiselts Kalevi majandusraskustega